Семінар "Основи інтенсивного садівництва"

      13 лютого 2016 року вченими Мелітопольської дослідної станції взято участь у науково-практичному семінарі на тему: «Основи інтенсивного садівництва», який проводився на базі Таврійського державного агротехнологічного університету в рамках реалізації українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP) за фінансової підтримки держави Канади  (DFATD). Метою проведення заходу був обмін передовим досвідом у галузі садівництва та налагодження зв’язків між науковцями і представниками малих та середніх підприємств південних областей України, спрямований на покращення ефективності роботи дрібних та середніх фермерів у плодоовочівницькій галузі.
      Після привітального слова директора ІКЦ «Агро-Таврія, який розповів про активну роботу проекту UHBDP в Запорізькій області», програмою семінару було передбачено доповіді вчених станції за основними напрямками садівництва. Інтерес учасників семінару викликали доповіді молодшого наукового співробітника відділу агротехніки Бондаренка П.Г. «Сучасні підходи до створення інтенсивних насаджень черешні та догляду за ними», старшого наукового співробітника Розової Л.В. «Особливості розвитку шкідливих організмів та система захисту плодових культур проти них», завідувача відділу селекції та сортовивчення Толстолік Л.М. «Сортимент плодових культур для інтенсивного садівництва», завідувача лабораторії агрохімії Малюк Т.В. «Оцінка придатності ґрунтів для інтенсивного садівництва».
      Після обговорення результатів семінару та планів на майбутню роботу щодо реалізації ключових компонентів проекту UHBDP відбувся розіграш призів, за результатами якого щасливчики отримали цінні подарунки, що стануть у пригоді у догляді за садом.